NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

BEZKONKURENCYJNE CENY

SOLIDNY PARTNER

O firmie

Doświadczenie i świadomość wyzwań

Zmieniającej się rzeczywistości branży motoryzacyjnej sprawia, że potrafimy zaspokajać oczekiwania Klientów, na bieżąco aktualizując ofertę do realnych potrzeb.

Oferujemy w sprzedaży bogaty asortyment części motoryzacyjnych do samochodów osobowych i dostawczych, różnych marek, produkcji europejskej i azjatyckiej. Satysfakcja i zaufanie – zespół KTD Sp. z o.o służy doradztwem w wyborze optymalnych rozwiązań produktowych, technicznych i cenowych obsługując Klientów indywidualnych, firmy, podmioty prawne, instytucje samorządowe, państwowe i użyteczności publicznej, organizacje pozarządowe, administrację państwową, warszataty oraz serwisy, do których kierujemy dedykowaną ofertę wyposażenia.

 

 

Długoletnia historia

Jesteśmy obecni na rynku motoryzacyjnym od 20 lat. Na przestrzeni lat zmieniła się forma własności, forma prawna a ostatnio logo firmy. Stawiamy na ciągły rozwój własnej sieci logistycznej, dzięki której szybko dostarczamy zamówione części naszym Klientom.

Ugruntowana pozycja i konkurencyjne ceny – wieloletnia współpraca z producentami i dostawcami w kraju i za granicą oraz ugruntowana pozycja daje nam możliwość negocjowania niższych cen, dlatego możemy oferować naszym Klientom części motoryzacyjne po konkurencyjnych cenach. Silna kondycja i innowacyjne podejście KTD Sp. z o.o – pozwala na ciągły i dynamiczny rozwój naszych zasobów a innowacyjne podejście wpływa na bieżące uzupełnianie oferty o nowości w branży motoryzacyjnej.

Nastawienie na Klienta i profesjonalizm – nieustannie wsłuchujemy się w rynek motoryzacyjny oraz sugestie i propozycje Klientów, przekładając to na chęć podnoszenia profesjonalizmu gwarantujący właściwy dobór części oraz dążenie do podnoszenia jakości obsługi Klienta. Wartość dodana – naszą wartością dodaną jest pasja i zaangażowanie z jakim dobieramy części motoryzacyjne niedostępne u innych dostawców.

 

Stawiamy na ciągły rozwój

Zaopatrujemy serwisy ASO, floty, producentów, a wyrastaliśmy z obsługi warsztatów niezależnych oraz innych sklepów. Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu marek.

Posiadamy 4 magazyny o łącznej powierzchni składowania blisko 10tys. m2. Stawiamy na ciągły rozwój własnej sieci logistycznej, dlatego u nas istnieje również możliwość dostawy do klienta detalicznego. Ugruntowana i doświadczona pozycja dystrybutora oferuje nie tylko najniższe ceny, lecz również najszybszą i największą dostępność towarów oraz zaawansowane systemy lojalnościowe dla naszych klientów. Przekonaj się, dlaczego warto być naszym klientem.

Dlaczego my?

• Atrakcyjne ceny – rynek motoryzacyjny monitoruje w KTD sztab ludzi – jeśli jednak zauważysz, że coś nam umknęło – Negocjuj – znajdziemy dla Ciebie lepszą ofertę!
Statystyki reklamacyjności prowadzimy na bieżąco, więc chętnie doradzimy naszym klientom, gdyż cena produktu nie zawsze przekłada się proporcjonalnie na jakość.
Darmowa dostawa – już od 300zł brutto
Szeroka oferta – ponad 280000 referencji części dostępnych od ręki, kolejne 2 miliony pod realizację w 24h.
Profesjonalna obsługa klienta – masz wątpliwości? Zadzwoń na Biuro Obsługi Klienta, a przekonasz się, dlaczego motoryzacja to nasza pasja.
Wiarygodność – KTD to nie tylko części, KTD to know-how, to opracowania własne, i produkty, których nie rzadko nikt nie ma w ofercie. Potrafimy realizować naprawdę trudne zamówienia. Towary, których nie znajdziesz w naszej ofercie B2C, z pewnością czekają na Ciebie po drugiej stronie słuchawki. Zadzwoń i przekonaj się sam.

 

Nasi partnerzy

 

Nasze nagrody